O nás

Vítame vás v našom internetovom obchode Mixone.sk, ktorý je zameraný na predaj dámskych módnych doplnkov. Nájdete tak u nás prevažne kabelky, peňaženky, batohy, šály a šatky a ďalšie podobné kúsky.

Naším mottom je originalita, čiže to čo si u nás kúpite, určite neuvidíte na každom rohu! Pritom sledujeme najnovšie trendy a nemusíte tak mať strach, že by ste nejakým kúskom šliapli vedľa. Tovar dovážame od popredných výrobcov alebo distribútorov z EÚ, predovšetkým potom z Talianska, Veľkej Británie alebo Francúzska, pričom do našej ponuky zaraďujeme aj niektoré kúsky od českých výrobcov. Veľký dôraz kladieme aj na inšpiráciu, ktorá je v móde veľmi dôležitá, a preto pre vás pravidelne pripravujeme tematické kampane, kolekcie a zaujímavé články. Sledujte tak náš blog, nech vám žiadna novinka neutečie a nech si môžete vybrať vždy originálny kúsok podľa určitej farby, štýlu alebo značky. Neustále našu ponuku kabeliek aj všetkých ostatných doplnkov obmieňame, takže sa v podstate každý týždeň môžete tešiť na tie najlepšie kúsky, ktoré súčasné trendy ponúkajú. Stereotyp u nás nemá miesto!

O všetkých novinkách a ďalších veciach sa okrem iného tiež dozviete na našom Facebooku, alebo formou newsletteru, kde posielame špeciálne akcie. Pýtate sa ešte prečo u nás nakúpiť?

Pevne veríme, že sa na náš e-shop budete radi vracať a budete s každou objednávkou spokojní!

Ak by vás čokoľvek napadlo, alebo ste mali nejaký dotaz, napíšte nám na info@mixone.sk.

             

 

Výpis sa aktualizuje