Výhody nákupu

 

 

VŠETKO SKLADOM

Všetok tovar v našej ponuke máme fyzicky skladom v Českej republike! Nemôže sa tak stať, že produkt, ktorý si u nás kúpite nedostanete, alebo ho dostanete s omeškaním. Skladom u nás znamená naozaj skladom.

 

 

 

EXPEDÍCIA

Objednávky na Slovensko odosielame dvakrát do týždňa Slovenskou poštou. Tovar môžete očakávať nasledujúci deň po odoslaní.

 

 

 

VERNOSTNÝ BONUS NA KAŽDÝ ĎALŠIE NÁKUP

Našich zákazníkov si vážime najviac a sme radi, že sa im tovar páči a dali dôveru nášmu e-shopu! Preto ako poďakovanie dostane každý zákazník vo svojom balíku kupón na zľavu 10% na ďalší nákup.

 

 

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 12 EUR

Ak si u nás objednáte a výšky objednávky bude vyššia ako 12 EUR, dopravu za vás platíme my!

 

 

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Máte otázku alebo akúkoľvek pripomienku? Sme tu pre vás a sme k dispozícii. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej zákazníckej linke +420 778 848 029, alebo prostredníctvom emailu info@mixone.sk.

Kontaktovať nás môžete aj na našom Facebooku, kde vám radi odpovieme!

 

 

GARANCIA KVALITY

 

Všetky naše dodávatele a výrobcov máme starostlivo preverené a môžeme vám garantovať, že s akýmkoľvek kúskom z našej ponuky budete spokojní!

Aj tak však máme nastavenú garanciu vrátenia peňazí, alebo výmeny tovaru - a to do 14 dní od objednania. Snažíme sa pritom o maximálnu rýchlosť, pretože chceme, nech z našich kúskov máte čo najväčšiu radosť a už ich môžete nosiť. V prípade zaslania peňazí späť sa tak deje do 14 pracovných dní od prijatia vrátenej zásielky!

 

 

 

KAŽDÝ TÝŽDEŇ NOVÝ TOVAR

Móda je neuveriteľne bohatá a hlavne rýchla. Keďže sledujeme najnovšie trendy, každý týždeň vám predstavujeme nový tovar. Tešiť sa tak môžete na nové kabelky, batohy, crossbody, listové kabelky, peňaženky a ďalšie doplnky v najrôznejších farbách, materiáloch a štýloch. Stereotyp sa u nás nenosí!

 

 

    

 

 

Výpis sa aktualizuje